GUARANTEED TEAM PLACES
1st Place – NORTHWEST
2nd Place – ADAMS CENTRAL
3rd Place – CENTRAL CITY
4th Place – ORD
5th Place – CONESTOGA
6th Place – JV TEAM
106 RESULTS
- Grady Arends of Northwest went 5-0 over
- Devon Ackles of Adams Central went 3-2
- Dawson Hardesty of Conestoga went 3-2
- Kole Kunz of Central City went 3-2
113 RESULTS
- Tristen Obermiller of Adams Central went 5-0
- Evan Schumm of Adams Central went 1-0
- Braden Ruffner of Conestoga went 4-1
- Caden Frederiksen of Northwest went 3-2
- Drew Garfield of Central City went 2-2
120 RESULTS
- Tristen Obermiller of Adams Central went 5-0
- Dyson Kunz of Central City went 5-0
- Cesar Sandoval of Conestoga went 4-1
- Kaden Boyce of Ord went 3-2
- Grayson Fries of Northwest went 3-2
- Konnor Howard of Adams Central went 1-3
126 RESULTS
- Collin Quandt of Northwest went 5-0
- Colton Ruff of JV Team went 4-1
- Jeret Frerichs of Adams Central went 3-2
- Kaden Boyce of Ord went 3-2
- Keaghon Chini of Contestoga went 1-4
- Dyllan Bellici of Central City went 0-5
132 RESULTS
- Koby Brandenburg of Central City went 5-0
- Malachi Hood of Adams Central went 3-2
- Kane VonBonn of JV Team went 3-2
- Dillon McKinney of Northwest went 3-2
- Talon Petska of Ord went 1-1
- Keaghon Chini of Conestoga went 1-4
138 RESULTS
- Cameron Kort of Adams Central went 5-0
- Tanner Schneiderheinze of Central City went 5-0
- Hayden Friedt of Northwest went 3-2
- Talon Petska of Ord went 1-1
- James Plowman of Conestoga went 2-3
- Brody Hassler of Conestoga went 2-3
145 RESULTS
- Tanner Schneiderheinze of Central City went 5-0
- Jackson Tejeda of Central City went 4-1
- Owen Friesen of Northwest went 4-1
- Jackson Johnson of Adams Central went 3-2
- Bryce Sutton of JV Team went 1-1
- James Plowman of Conestoga went 2-3
- Brody Hassler of Conestoga went 2-3
152 RESULTS
- Garret Kluthe of Ord went 5-0
- Jared Gallion of Central City went 5-0
- Brett Koch of JV Team went 2-0
- Jackson Tejeda of Central City went 4-1
- Austin Cooley of Northwest went 3-2
- Blake Hessler of Adams Central went 2-3
- Jaramie Elton of Central City went 0-1
160 RESULTS
- Jared Gallion of Central City went 5-0
- Kalen Meyer of Ord went 4-1
- Sam Moore of Central City went 4-1
- Jose Costilla of Northwest went 3-2
- Oaklyn Smith of Adams Central went 2-3
- George Janssen of Adams Central went 1-2
- Dillon Leffler of Cenestoga went 1-4
170 RESULTS
- Clayton Shoemaker of Ord went 5-0
- Sam More of Central City went 4-1
- Alex Cabello of Northwest went 4-1
- Levi Villa of JV Team went 3-2
- Oaklyn Smith of Adams Central went 2-3
- Micah Loy of Central City went 1-2
- George Janssen of Adams Central went 1-3
182 RESULT
- Noah Machnicki of Adams Central went 5-0
- Cooper Tonniges of Ord went 4-1
- Killon Kohl of Central went 3-2
- Austyn Redmond of Central City went 2-2
- Owen Snipes of Conestoga went 2-3
- Jacob Deckert of JV Team went 1-4
- Kyler Keeshan of Northwest went 0-2
- Zach Pistulka of Northwest went 0-3
220 RESULTS
- Cooper Kiser of Northwest went 5-0
- Jaden Dexter of JV Team went 2-0
- Kayden Saurer of Adams Central went 4-1
- Nik Erickson of Central City went 2-3
- Zach Klein of Conestoga went 1-4
- Alex Flessner of Ord went 1-4
285 RESULTS
- CJ Hoevet of Ord went 5-0
- Marcos Martinez of Northwest went 4-1
- Tyler Pavelka of Adams Central went 3-2
- Brayden Meyer of Central City went 2-3